ART / Lithographs / Litograph 8494009
nr 849 4009
LITOGRAPH (F)
Toni Stadler, 66/80, subject size: 29/47,
Toni Stadler, 66/80, motivets mått: 29/47
1000
SEK 250
Monday September 30 2013
at 19:25:08
26/9 07:17:18
200 kr
27/9 12:04:43